Ekstremalus išlikimas gamtoje

Ekstremalus išlikimas gamtoje

Jums siūlomos ekstremalios pramogos gamtoje – tai išskirtinė galimybė pasijusti kaip romano „Robinzonas Kruzas“ ar serialo „Dingę“ herojais.

Šios ekstremalios ir netradicinės patirties metu dalyviai susipažins su išlikimo ekstremaliose situacijose (nukritus lėktuvui, nuskendus laivui ir pan.) pagrindais.

Dalyviai sužinos pagrindinius ekstremalaus išlikimo principus, išmoks valdyti stresą, pasistatyti būstą, užsikurti ugnį (be įprastų ugnies įkūrimo priemonių) ir rasti vandens, kaip naudotis kompasu ir orientuotis gamtoje.

Visas šias patirtis dalyviai gaus orientacinio žaidimo metu.

Komanda keliaus renginio teritorijoje ir orientuosis pagal rastas užduočių nuorodas. Užduočių vietose pagal tam tikras instrukcijas bus atliekamos užduotys.

Viso žaidimo metu dalyviams padės asistentai, kurie vertins komandos atliktas užduotis ir skirs taškus. Žaidimo esmė – susirinkti kuo daugiau tašku ir žinoma – išmokti ekstremalaus išlikimo gamtoje principų.

Trumpai:

Ekstremalų išlikimą gamtoje sudaro: 2-3 km trasa miške su išgyvenimo užduotimis

Būtina turėti: patogią aprangą bei avalynę

Renginio trukmė: 2-3 val., po to vyksta apdovanojimai ir diplomų įteikimas.

Apie ištrūkimą iš civilizacijos

Kai televizijos kanalai Lietuvoje ir visame pasaulyje imasi organizuoti realybės šou, kurio centre atsiduria ekstremalios pramogos, tokios kaip išlikimas negyvenamoje aplinkoje – į atrankas ateina šimtai ir tūkstančiai pretendentų. Kokybiškai pastatyti filmai, parašytos knygos, parengti spektakliai ir kitokios meno rūšys, leidžiančios mintimis persikelti į išlikimą negyvenamoje saloje (džiunglėse, žemyne ar vandenyne) taip pat visuomet sulaukia didelio populiarumo. Ar kada nors paklausėte savęs – kodėl? O gal – ar aš taip pat norėčiau atsidurti negyvenamoje saloje?

Vieniems atrodo, kad geriausia yra pramogos Vilniuje, saugioje ir puikiai pažįstamoje erdvėje, kitiems – reikia nuotykių. Fantazija mums leidžia tik įsivaizduoti, koks būtų pasaulis, atitrūkus nuo civilizacijos, patekus į akistatą su gamta, gyvenimu ir mirtimi. Taigi, tokios ekstremalios dovanos kaip galimybė išlikimo sąlygomis praleisti tam tikrą laiką – leis ne tik numalšinti tą viliojančią fantaziją, bet ir geriau pažinti save, įgauti naujų įgūdžių, o gal net nugalėti tą kartais pasąmonėje glūdintį priekaištą: „gyvenu civilizacijoje, esu nesavarankiškas, jeigu kas nors atsitiktų sistemai – neišgyvenčiau“. Išgyventumėte! Įrodykite tai sau ir kitiems, specialiai surengtame žaidime.

Linksmas laisvalaikis

Mūsų renginių organizavimo patirtis rodo, jog pasirinkdami šią pramogą žmonės visuomet patiria daug teigiamų emocijų bei įspūdžių, kurių prieš tai net nesitiki patirti. Tokios ekstremalios pramogos Vilniuje, tiksliau, jo apylinkėse esančioje gamtoje arba kitose Lietuvos vietose leidžia atsiskleisti įvairioms savybėms, nuolat patenkama ne tik į įtampą keliančias, bet ir kurioziškas situacijas. Juk gana linksma, kai žaidimo metu kažkas pavyksta ne taip, kaip tikiesi, o tarp komandos narių stiprėja bendrumo jausmas.

Kai vieniems geriausias laikas yra saugios pramogos Vilniuje, kitiems norisi ir išvykti toliau už miesto. Juk ekstremalios pramogos Vilniuje greičiausiai mus vis tiek sies su nuolatiniu gyvenimu, miesto aplinką, tačiau gamtoje daug kas pajunta malonumą vien dėl nuolatinės aplinkos pakeitimo. Kai šios ekstremalios pramogos gamtoje pasibaigia, ir visi susirenka pavargę po išlikimo žaidimo, teikiami diplomai ir įvertinimai geriausiai pasirodžiusiems.

Tad jeigu norite ekstremalios dovanos savo kolektyvui – suteikite jiems progą išbandyti savo jėgas išlikimo sąlygomis. Tokios ekstremalios dovanos bendruomenė dar ilgai nepamirš – šią dieną lydės šilti ir linksmi prisiminimai.

Susisiekite su mumis:

UAB Tvirta komanda
Ukmergės g. 283, Vilnius
Tel. +370 601 28191
email: info@ozi.lt

Mūsų organizuojami žaidimai:

PASITEIRAUTI DĖL RENGINIO
Dėkojame už profesionalų darbą, įtraukiančias visus darbuotojus orientacines varžybas, originalias užduotis ir gerai praleistą laiką. Atsiliepimai buvo tik teigiami, kupini entuziazmo, įspūdžiai darbuotojams liko ilgam. Tai buvo puiki galimybė dideliam darbuotojų skaičiui, ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti, bei susipažinti. Neabejotinai tai buvo skatinančios, linksmos, kūrybingos ir suformavusios naujas įžvalgas varžybos.
Tikime, kad bendradarbiavimas tik prasidėjo. Jūs esate verti pasitikėjimo partneriai. Drąsiai galime rekomenduoti ir kitiems naudotis Jūsų paslaugomis ir pasitikėti Jūsų komanda.
STATOIL Lietuva
Nėra nieko geriau nei smagiai nusiteikusi ir laiminga įmonės komanda. Jūsų organizuojamų renginių dėka, visi bendrai turime ką prisiminti ir kuo pasidalinti prie pusryčių arbatos ar popietinės kavos. Ir ne tik. Smagiai ir turiningai praleistas laikas, susiformavusios ar naujai užsimezgusios draugystės ir iš atminties nedingstančios istorijos visus mus padarė artimesniais ir nuoširdesniais vienas kitam. Dėkoju savo ir visos ETRONIKOS darbuotojų vardu Jūsų komandai už įspūdžius, gerą nuotaiką ir prisiminimus, kuriuos mums padovanojo Jūsų rengti renginiai.
UAB ETRONIKA
Esame laimingi praleidę laiką su OZI. Orientacinis žaidimas buvo įdomus, įtraukiantis, o svarbiausia, jog smagus. Nežinom, ar tai atmosfera, sukurta žaidimo metu, ar žmonės, kurie supo, bet mums tai paliko neišdildomų įspūdžių ir minčių. Žavimės Jūsų nuoširdžiai suorganizuotu renginiu. Susidarė įspūdis, kad Jūs ne dirbate, o mėgaujatės tuo, ką darote.
Deloitte Lietuva komanda

 Mumis pasitiki

 Daugiau mūsų organizuojamų renginių

 • Bombos išminavimas
 • Detektyvinis žaidimas
 • Protų mūšis
 • VIP lenktynės po Lietuvą
 • Orientacinis žaidimas baidarėmis ar dviračiais
 • Ekstremalus išlikimas gamtoje
 • Pabėgimo žaidimas
 • Patyriminiai mokymai
 • Barų iššūkis

Palikite visus organizavimo rūpesčius mums ir mėgaukitės savo renginiu

“Neradau norimo renginio! Ką daryti?”

Tokiu atveju susisiekite su mumis – kartu aptarsime Jūsų lūkesčius bei poreikius ir suorganizuosime Jums individualų renginį.

Aptarti renginį dabar

Mūsų unikalūs renginiai puikiai tinka:

 • Įmonių šventės darbuotojams
 • Įmonės gimtadieniui, minėjimams
 • Šventiniai vakarai įmonių klientams
 • Aktyviam įmonių laisvalaikiui
 • Komandos formavimo renginiai
 • Parodų atidarymai
 • Konferencijų/ seminarų organizavimas
 • Naujos produkcijos pristatymo renginiai
 • Naujo prekės ženklo pristatymo renginiai
 • Miestų šventės
 • Privačios šventės