Dirbame kartu su jumis

– organizuojame renginius atsižvelgdami į Mūsų klientų lūkesčius, norus bei idėjas.

Rūpinamės nuo A iki Z

– visų dalyvių įtraukimas, vieta, renginio programa ir kiti organizaciniai klausimai – mūsų darbas, kurį mylime!

Esame patikimi

– daugiau nei 420 renginių, 250 klientų, 20 000 besišypsančių dalyvių!

Turite klausimų? Skambinkite:

Tel.: +370 601 28191

El. paštu: info@ozi.lt

Komandos formavimas ir renginiai įmonėms

komandos formavimas

Renginiai įmonėms sodyboje – tai aktyvūs pramoginiai komandos formavimo žaidimai pagal Jūsų pageidavimus.

Šių renginių metu – sodybos teritorijoje ir aplink ją yra paruošiamos trasos. Vienoje trasoje reikia daugiau sumanumo, kitoje atidumo ar ištvermės. Teisingai susiorientavusios žemėlapyje ir radusios pažymėtus punktus, komandos ras užduotis bei mįsles. Jums teks įveikti azartiškas bei kūrybingas užduotis, eksperimentuoti ir rasti sprendimą, kuris tikrai yra. Norint sėkmingai pasirodyti prireiks vikrumo, komandinio bendradarbiavimo, sumanumo ir  lyderio savybių.

Galime pasiūlyti įvairius komandos formavimo scenarijus Jūsų renginiui, kurie padės ugdyti darbuotojų, kaip komandos narių, savybes, tuo pačiu suteikdami nepamirštamas emocijas.

Renginio trukmė: 2-5val.

Vieta: Jūsų pasirinktoje sodyboje arba pakeliui į ją.

Dalyvių skaičius: nuo 20 iki 500.

Mūsų renginių nauda Jums:

Pagerės darbuotojų tarpusavio santykiai. Įvairūs renginiai įmonėms visuomet žmones susieja dėl naujų interesų. Todėl stengiamės, kad kiekvieno renginio sudedamoji dalis būtų ir efektyvus komandos formavimas. Visuomet siekiame sudaryti sąlygas kolektyvui pajusti didėjantį bendrumo jausmą. Vienas iš kelių, kuriuo renginiai įmonėms skatintų kolektyvo narius glaudžiau bendrauti – tai komandinių žaidimų organizavimas. Jų metu įmonės komandos formavimas atsiranda natūraliai, tiesiog jaučiant azartą, konkurenciją, norą būti kuo naudingesniu savai komandai. Kai tam tikri bendruomeniškumo įgūdžiai gimsta žaidimo metu, tada, kai tiesiog vyksta renginiai įmonėms sodyboje, vėliau tuos pačius gebėjimus žmonės gali pritaikyti ir darbe.

Kiekvienas narys išmoks ugdyti savo lyderio savybes. Viena vertus, komandos formavimas suteikia galimybę prisiderinti prie bendro darbo, bendro užduočių įveikimo. Tačiau pati efektyviausia komanda susidaro tada, kai kiekvienas jos narys sugeba lyderiauti tam tikroje srityje – toje, kurioje jaučiasi geriausiai. Efektyvus komandos formavimas paprastai sukuria ne nuobodžiaujantį kolektyvą ir vieną jam vadovaujantį asmenį, o suinteresuotų žmonių grupę, kurios kiekvienas narys iš visų jėgų daro tai, ką geriausiai sugeba ir mėgsta. Mūsų organizuojami renginiai įmonėms sodyboje gali puikiai padėti atsiskleisti tokiam komandos modeliui – be jokių išankstinių hierarchijų žmonės imasi spręsti įvairias užduotis ir taip atranda savo efektyviausią vaidmenį.

Sustiprės darbuotojų motyvacija ir noras tobulėti. Geros emocijos – tai labai svarbus dalykas, skatinantis mus norėti eiti į priekį, augti ir tobulėti. Jeigu renginiai įmonėms sodybose padės atrasti naujas savo savybes, suvokti savo reikšmę kolektyve bei pagerinti tarpusavio santykius, tokią patirtį lydės geriausi prisiminimai. Jų lydimi, o taip pat įkvėpimo ir noro viską daryti efektyviai kaip ir žaidimo metu, žaidėjai po pramogų grįžę į darbus jaus didesnę motyvaciją.

Begalė nuotykių ir gerų prisiminimų. Šie renginiai įmonėms turės ne tik aukščiau išvardintą išliekamąją vertę, bet ir momentinį pasitenkinimą. Dalyvauti žaidimuose – smagu ir linksma, o tai visiška priešingybė kartais nuobodiems ir monotoniškiems teoriniams mokymams apie komandos formavimą. Taigi linksma praktika kiekvienam darbuotojui bus šaunus ir ūpą pakeliantis užsiėmimas. Jis puikiai tiks įmonės gimtadienių, minėjimų proga. Suorganizavus renginį sodyboje, vakarą bus galima pratęsti prie vaišių stalo ar užsiimant kitomis sodybos suteikiamomis pramogomis (pirtimi, šokiais, vandens malonumais ir kt.).

PASITEIRAUTI DĖL RENGINIO
Dėkojame už profesionalų darbą, įtraukiančias visus darbuotojus orientacines varžybas, originalias užduotis ir gerai praleistą laiką. Atsiliepimai buvo tik teigiami, kupini entuziazmo, įspūdžiai darbuotojams liko ilgam. Tai buvo puiki galimybė dideliam darbuotojų skaičiui, ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti, bei susipažinti. Neabejotinai tai buvo skatinančios, linksmos, kūrybingos ir suformavusios naujas įžvalgas varžybos.
Tikime, kad bendradarbiavimas tik prasidėjo. Jūs esate verti pasitikėjimo partneriai. Drąsiai galime rekomenduoti ir kitiems naudotis Jūsų paslaugomis ir pasitikėti Jūsų komanda.
STATOIL Lietuva
Nėra nieko geriau nei smagiai nusiteikusi ir laiminga įmonės komanda. Jūsų organizuojamų renginių dėka, visi bendrai turime ką prisiminti ir kuo pasidalinti prie pusryčių arbatos ar popietinės kavos. Ir ne tik. Smagiai ir turiningai praleistas laikas, susiformavusios ar naujai užsimezgusios draugystės ir iš atminties nedingstančios istorijos visus mus padarė artimesniais ir nuoširdesniais vienas kitam. Dėkoju savo ir visos ETRONIKOS darbuotojų vardu Jūsų komandai už įspūdžius, gerą nuotaiką ir prisiminimus, kuriuos mums padovanojo Jūsų rengti renginiai.
UAB ETRONIKA
Esame laimingi praleidę laiką su OZI. Orientacinis žaidimas buvo įdomus, įtraukiantis, o svarbiausia, jog smagus. Nežinom, ar tai atmosfera, sukurta žaidimo metu, ar žmonės, kurie supo, bet mums tai paliko neišdildomų įspūdžių ir minčių. Žavimės Jūsų nuoširdžiai suorganizuotu renginiu. Susidarė įspūdis, kad Jūs ne dirbate, o mėgaujatės tuo, ką darote.
Deloitte Lietuva komanda

 Mumis pasitiki

 Daugiau mūsų organizuojamų renginių

 • Bombos išminavimas
 • Detektyvinis žaidimas
 • Protų mūšis
 • VIP lenktynės po Lietuvą
 • Orientacinis žaidimas baidarėmis ar dviračiais
 • Ekstremalus išlikimas gamtoje
 • Pabėgimo žaidimas
 • Patyriminiai mokymai
 • Barų iššūkis

Palikite visus organizavimo rūpesčius mums ir mėgaukitės savo renginiu

“Neradau norimo renginio! Ką daryti?”

Tokiu atveju susisiekite su mumis – kartu aptarsime Jūsų lūkesčius bei poreikius ir suorganizuosime Jums individualų renginį.

Aptarti renginį dabar

Mūsų unikalūs renginiai puikiai tinka:

 • Įmonių šventės darbuotojams
 • Įmonės gimtadieniui, minėjimams
 • Šventiniai vakarai įmonių klientams
 • Aktyviam įmonių laisvalaikiui
 • Komandos formavimo renginiai
 • Parodų atidarymai
 • Konferencijų/ seminarų organizavimas
 • Naujos produkcijos pristatymo renginiai
 • Naujo prekės ženklo pristatymo renginiai
 • Miestų šventės
 • Privačios šventės