Mūsų patirtis – Jūsų nepamirštamam renginiui:

0+
suorganizuotų renginių
0+
metų patirtis
0+
besišypsančių dalyvių!

OZI renginiai

Jūsų renginys – mūsų rūpestis! Nesvarbu ar Jūsų įmonę sudaro 20 ar 700 žmonių – Mes Jūsų paslaugoms! Galime pasirūpinti viskuo nuo A iki Ž – vieta, maitinimu, transportu, įgarsinimu, vedėju, programa, dovanomis, arba tik programa – viskas priklauso nuo Jūsų poreikio. Kiekvienas renginys – tai naujas iššūkis, kurį priimame ir stengiamės viršyti Jūsų lūkesčius. Dalis mūsų renginių:

RENGINIAI ŽIEMOS ŠVENTĖMS

Svečiuose pas Šerloką Holmsą

Bombos išminavimas

White Christmas

Rio De Janeiro party

Rock Christmas

Great Getsby Party

renginiu-organizavimas-ozi-pasiteirautiTel. +370 601 28191

RENGINIAI VASAROS ŠVENTĖMS

Orientacinės varžybos mieste

renginiu organizavimas

Foto žaidimas

organizavimas

Renginiai įmonėms sodybose

Orientacines-varzybos-sodyboje-Custom-2

Ekstremalus išlikimas gamtoje

capital-51-copy-e1377074389790

renginiu-organizavimas-ozi-pasiteirautiTel. +370 601 28191

KITI RENGINIAI

  • Įmonės vasaros šventė
  • Spartakiada
  • Teminis vakarėlis
  • Orientacinis žaidimas baidarėmis
  • Orientacinis žaidimas dviračiais
  • Komandos formavimo mokymai
  • Kelių aukščiau išvardintų renginių miksas

KODĖL MES?

Mūsų privalumas – komandos formavimo pramogas organizuojame ir įgyvendiname patys, todėl gausite kokybiškas paslaugas iš pirmų rankų, taip taupydami ne tik savo laiką, bet ir kaštus. Mūsų paslaugas jau išbandė daug Lietuvos įmonių, todėl galime atsakingai garantuoti nepriekaištingą paslaugų kokybę. Belieka išbandyti ir Jums!

Viskuo pasirūpinsime organizuojant renginį

renginiu organizavimasKartais renginių organizavimas net ir efektyviausiai dirbančiai įmonei gali tapti tikra našta. Ir tai puikiai suprantama – juk visi specializuojamės skirtingose sritys, na o šiek tiek vieno, šiek tiek kito išmanantys „auksarankiai“, neretai, pasirodo, iš tiesų, neišmano nieko. Tad, jeigu atėjo metas, kai Jums reikalingi renginių organizatoriai, gerai pagalvokite, ar verta jų ieškoti savo kolektyvo narių tarpe, jeigu niekas iki šiol nepasižymėjo akivaizdžiu polinkiu bei noru organizuoti įmonės renginius. O gal verčiau kreiptis į specialistus?

Mes specializuojamės būtent renginių sferoje, todėl komandą formuojančio bei įdomaus renginio organizavimas yra kasdieninis mūsų darbas. Taikome įvairias skirtingas komandos formavimo metodikas, taip pat siūlome įdomius ir interaktyvius žaidimus, renginius, suteikiančius geriausių emocijų. Tegul šventės suorganizavimas Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste Jums nekelia papildomų rūpesčių – viskuo pasirūpinsime mes.

Komandinis darbas linksmiau

Ne viena sėkmingai dirbanti įmonė pasakys, kad jos efektyvumo paslaptis yra darni ir savo veiklą mėgstanti komanda. Todėl siekiame, kad atitinkamų renginių organizavimas taip pat taptų ta priemone, kuri galėtų pagerinti bendrą komandos darbą. Kaip mūsų renginių organizatoriai išgauna tokį rezultatą?

renginiu organizatoriai

Visų pirma, vakarėlių ar švenčių ruošimo procesas Vilniuje ar bet kur kitur reiškia malonaus laisvalaikio organizavimą. Siekiame sukurti tikrai įtraukiančią ir įdomią pramogą, kuri puikiai tiktų įvairių įmonės švenčių proga, o joje dalyvauti norėtų kuo daugiau žmonių. Interaktyvaus renginio organizavimas pritraukia žmones, o renginio arba žaidimo metu bendruomenė patiria puikias emocijas. Taigi, juo mėgautis gali tiek tam tikros darbovietės, asociacijos nariai, tiek linksmą mergvakarį ar kitokią asmeninio pobūdžio šventę švenčiantys žmonės.

Kai renginius rengiame įstaigoms, visuomet stengiamės skatinti komandinių užduočių atlikimą. Patekdami į kitokios sudėties komandą, neturinčią hierarchijos ir besiskiriančią nuo tos, kokią kasdien turime darbe, darbuotojai gali naujai atrasti savo vaidmenį kolektyve, išlaisvinti lyderiaujančias asmenines  savybes. Įvairios sumanumo, logikos, orientacijos ar kūrybingumo reikalaujančios situacijos skatina žmones pažinti galbūt visiškai naujas stiprias savo puses. Taigi, po tokių renginių į darbus grįžtama pasikrovus šviežios motyvacijos bei žinojimo, kaip džiugiai bei produktyviai dirbti komandoje, ir dėl kokių savybių nederėtų savęs nuvertinti.

Platus renginių organizavimo pasirinkimas

Galime pasiūlyti daug skirtingo formato renginių, kurie lavins dalyvių įgūdžius, formuos komandą ir suteiks daug gerų emocijų.

Jeigu domina renginių organizavimas Vilniuje ar kituose miestuose, išbandykite orientacines varžybas pėsčiomis arba automobiliu – tai itin daug azarto ir nuotykių jausmo keliantis žaidimas. Detektyviniai ir foto žaidimai – tai kitos pramogos, kurios Jūsų laukia pasirinktame mieste.

Savo ištvermę ir loginį mąstymą padės patikrinti ir naujų savybių savyje atrasti ekstremalios pramogos gamtoje,  taip pat renginiai sodybose. Suorganizuosime Jums ir pastaruoju metu populiarumo piką išgyvenantį protmūšį – intelektualų ir labai smagų žaidimą. Pasiūlysime ir daug kitokių skirtingų žaidimų, pramogų, kurios sukurs nepamirštamą Jūsų įmonės gimtadienį, minėjimą ar kitą šventę.

Žmonėms, norintiems surengti puikius mergvakarius, bernvakarius ar kitas asmenines šventes, taip pat pasiūlysime įdomias programas, pritaikysime jas Jums pagal pageidavimus. Nusimeskite visus organizacinius rūpesčius, ir leiskite pasirūpinti Jūsų švente.

renginiu-organizavimas-ozi-pasiteirauti