Renginių organizavimas

Renginių scenarijai - OziLT

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIAI

Renginių organizavimas - OziLT

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

KODĖL MŪSŲ RENGINIAI – GERAS PASIRINKIMAS?

team 90x90 - OziLT
Sustiprinsite tarpusavio komunikaciją
favorite 90x90 - OziLT
Išryškinsite kiekvieno darbuotojo stiprybes
trophy 90x90 - OziLT
Komandiškai dirbsite bendro tikslo link
maze 90x90 - OziLT
Įdomūs žaidimai įtrauks net pasyviausius

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIAI

VASARAI

Ekstremalus islikimas e1487751010658 - OziLT

DINGĘ: IŠBANDYMAS GAMTOJE

Ekstremalus išlikimo žaidimas.

Sudužo laivas ir Jūs atsidūrėte negyvenamoje saloje. Neturite telefono, kompiuterio ar navigacijos. Jūs turite vieną tikslą – išlikti, kol būsite išgelbėtas. Jums teks išmokti kaip suvaldyti stresą, pasistatyti būstą, užsikurti ugnį be mums įprastų priemonių bei išsikviesti pagalbą.

foto mieste e1487751167937 - OziLT

AUKSINIS KADRAS

Foto iššūkis mieste.

Gaunate tam tikras misijas, kurias turite įvykdyti. Žaidimas vyksta visame mieste, todėl tenka prisiminti seniai pamirštus lankytinus objektus arba susipažinti su miestu iš naujo. Svarbu į misiją žvelgti kūrybiškai.

Foto sodyboje e1487753032140 - OziLT

KADRŲ MEDŽIOKLĖ

Foto iššūkis sodyboje.

Gaunate tam tikras užduotis, kurias turite įvykdyti su pagrindiniu komandos ginklu – fotoaparatu. Tai azartiškas ir smagus žaidimas, kurio tikslas - nepamirštamas kadras, kurį reikia pasiekti bet kokiomis priemonėmis.

olimpines - OziLT

OLIMPO UGNIS

Sportinės varžybos.

Komandos nariai suskirstomi į nedideles grupeles, kurios privalo konkuruoti tarpusavyje. Sporto žaidynės pareikalaus puikiai sustyguotos komandos veiksmų ir puikios dalyvių fizinės formos. Jūsų laukia iššūkiai, kuriuos įveikti be vieningos komandinės veiklos neįmanoma.

Orientacines varzybos95 - OziLT

MISIJA NEĮMANOMA

Orientacinės varžybos mieste.

Jūs – specialieji agentai. Turite vieną didelę misiją, į nugarą alsuoja konkurentai, kraujas kaista nuo azarto, o mintyse vienintelė mintis – nugalėti. Svarbu ne tik greitis, tačiau ir maskuotė.

Orientacines sodyboje - OziLT

KODAS „L.O.B.I.A.I“

Orientacinės varžybos sodyboje.

Legenda byloja apie paslėptą Tamplierių ordino ir masonų brolijos lobį, kurio iki šiol niekam nepavyko rasti... Savo rankose laikote įrankius ir užduotis. Jums reikia iššifruoti paslaptį ir surasti lobį.

VISIEMS SEZONAMS

Detektvinis zaidimas e1506935387342 - OziLT

PASLAPTINGOJI BYLA NR. 221B

Detektyvinis žaidimas.
Jūs esate detektyvas ir privalote ištirti nusikaltimą Šerloko Holmso stiliumi. Jums ir visai Jūsų komandai paskirta itin svarbi užduotis – išsiaiškinti vagystės kaltininkus.

Bombos išminavimas e1487746325534 - OziLT

LEMIAMA SEKUNDĖ

Bombos išminavimo žaidimas.
Sodyboje arba Jūsų patalpoje padėta tikrų tikriausia BOMBA! Jūsų užduotis – nukenksminti bombą, kuri sprogs už 120 minučių. Atrodo paprasta? Pažadame, taip tikrai nebus.

muzikinis zaidimas - OziLT

INTERAKTYVUS MUZIKINIS ŽAIDIMAS

Azartiškas muzikos vakaras.

Įtraukiantis ir azartiškas muzikinis žaidimas pakvies visus prisiminti žinomiausių muzikos kūrinių, geriausių pasaulio filmų garso takelių melodijas.

KODĖL MES?

idea - OziLT

Skiriame ypatingą dėmesį komandiškumo lavinimui. Mūsų organizuojamų renginių formatai neturi analogo Lietuvoje.

hand shake - OziLT

6 metai patirties,
620 suorganizuotų renginių ir
35 000 besišypsančių dalyvių!

puzzle - OziLT

Visų dalyvių įtraukimas, vieta, renginio programa ir kiti organizaciniai klausimai – mūsų darbas, kurį mylime!

DAUGIAU RENGINIŲ FORMATŲ

 • VIP LENKTYNĖS PER LIETUVĄ

  Ar galite per 12 valandų nukeliauti nuo Vilniaus iki Pajūrio..be pinigų? Teks išeiti iš komforto zonos ribų, kad tai įrodytumėte! Kartu su 2-4 kolegų komanda keliausite traukiniais, automobiliais, dviračiais ar net lėktuvais tol, kol pasieksite galutinį tikslą.

 • ORIENTACINĖS VARŽYBOS DVIRAČIAIS

  Ar gerai pažįstate gražiausius Lietuvos miestelius? Šio žaidimo metu, atlikdami įvairias logines užduotis, dviračiais apkeliausite Birštoną, Druskinininkus, Palangą, Anykčius ar kitą miestą. Puikiai tiks mėgstantiems aktyvų poilsį!

 • PROTŲ MŪŠIAI

  Interaktyvus žaidimais Jūsų pasirinktoje vietoje. Jo metu atliksite pačias įvairiausias užduotis, patikrinsite savo ir savo komandos narių proto žvitrumą bei logiką, prisiminsite, ko išmokote per geografijos ir istorijos pamokas.

 • KOMANDOS FORMAVIMO MOKYMAI

   5% teorijos ir 95% praktikos – pagrindinis šių mokymų principas. Įvairių komandinių žaidimų pagalba kolektyvo nariai išbandys savo ir kolegų subegėjimus dirbti išvien. Padėsime surasti ir suprasti kiekvieno komandos nario stipriasias puses bei indėlį siekiant bendro tikslo.

 • PABĖGIMO ŽAIDIMAS

   Jūsų ofisas arba sodyba trumpam tamps spąstais, iš kurių turėsite pabėgti. Nors komandų bus kelios, visas jas vienys bendras tikslas – rasti raktą nuo patalpos. Kas jį surastumėte, teks įveikti įvairias mįsles, logines užduotis bei galvosūkius.

 • BARŲ IŠŠŪKIS

  Norite smagiai praleisti vakarą su kolegomis, bet nesinori tik sėdėti bare? Žinome išeitį! Aplankysite 5 Vilniaus, Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos senamiesčio barus, kuriuose Jūsų lauks iššūkiai. Juos įveikus, būsite apdovanoti kokteiliais! Puiki įžanga į vakarėlį centre.

Neradau norimo renginio. Ką daryti?

Tokiu atveju susisiekite su mumis – kartu aptarsime Jūsų lūkesčius bei poreikius ir suorganizuosime Jums individualų renginį.

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Jūsų renginys – mūsų rūpestis! Nesvarbu ar Jūsų įmonę sudaro 20 ar 700 žmonių – Mes Jūsų paslaugoms! Galime pasirūpinti viskuo nuo A iki Ž – vieta, maitinimu, transportu, įgarsinimu, vedėju, programa, dovanomis, arba tik programa – viskas priklauso nuo Jūsų poreikio. Kiekvienas renginys – tai naujas iššūkis, kurį priimame ir stengiamės viršyti Jūsų lūkesčius.

Vieta e1491462678833 - OziLT

RENGINIO VIETOS PAIEŠKA

Renginio vieta - pirmas dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti. Kadangi per 5 metus aplankėme daugybę vietų, pasiūlysime tą, kuri geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Transportas e1491462636475 - OziLT

TRANSPORTAS

Visi žino, kokia smagi kolektyvo kelionė autobusu į įmonės šventę. Pasirūpinsime, kad į renginio vietą nuvyktumėte ir grįžtumėte kartu, patogiai ir laiku.

RENGINIU ORGANIZAVIMAS146 e1491481306653 - OziLT

MAITINIMO PASLAUGOS

Parinksime šventės vaišių tiekėjus pagal Jūsų biudžetą ir poreikius.

Scenraijus rašymas e1487579780191 - OziLT

RENGINIO SCENARIJAUS KŪRIMAS

Norisi, kad įmonės šventė būtų sunkiai pamirštama, tačiau trūksta idėjų? Palikite scenarijaus kūrimą profesionalams. Pasirūpinsime, kad visi turėtų įsimintinos veiklos ir nebūtų netvarkos!

Vedejai e1491462658939 - OziLT

VEDĖJAS

Norite linksmo, iškilmingo ar pašėlusio renginio? Tinkamas vedėjas - vienas iš sėkmingo vakaro kriterijų. Leiskite tuo pasirūpinti už Jus.

Renginių organizavimas - OziLT

ATLIKĖJAI

Pagal įmonės kolektyvo pageidavimus ir renginio temą, pasiūlysime muzikos, šokių, šou atlikėjus ir suderinsime visas detales.

Papildomos paslaugos e1491462572111 - OziLT

PAPILDOMOS PRAMOGOS

Galimybės - neribotos. Renginio metu galime suorganizuoti sportinės, meninės, muzikinės ar kitos veiklos.

Garso aparatura e1491467711171 - OziLT

ĮGARSINIMAS

Tam, kad visi visus girdėtų ir nekokybiškas garsas negadintų nuotaikos, pasirūpinsime visa reikalinga aparatūra.

KODĖL MES?

idea - OziLT

Skiriame ypatingą dėmesį komandiškumo lavinimui. Mūsų organizuojamų renginių formatai neturi analogo Lietuvoje.

hand shake - OziLT

6 metai patirties,
620 suorganizuotų renginių ir
35 000 besišypsančių dalyvių!

puzzle - OziLT

Visų dalyvių įtraukimas, vieta, renginio programa ir kiti organizaciniai klausimai – mūsų darbas, kurį mylime!

Atsiliepimai

Mumis pasitiki