Renginių organizavimas

Quantum thunder nuotrauka - OziLT

ONLINE RENGINIAI

Renginių scenarijai - OziLT

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIAI

KODĖL MŪSŲ RENGINIAI – GERAS PASIRINKIMAS?

Renginių organizavimas

mums – tai ne tiesiog darbas, o svajonių veikla, kuria gyvename kasdien.

Kas mūsų komandai įeina į sąvoką Renginių organizavimas?

Galimybė išreikšti save kūrybiškai, siūlyti ir įgyvendinti netikėčiausias idėjas, ir, galų gale, matyti laimingus klientų veidus.

team 90x90 - OziLT
Sustiprinsite tarpusavio komunikaciją
favorite 90x90 - OziLT
Išryškinsite kiekvieno darbuotojo stiprybes
trophy 90x90 - OziLT
Komandiškai dirbsite bendro tikslo link
maze 90x90 - OziLT
Įdomūs žaidimai įtrauks net pasyviausius

ONLINE RENGINIAI

Quantum thunder nuotrauka - OziLT

ONLINE DETEKTYVINIS ŽAIDIMAS „QUANTUM THUNDER“

Tai nuotaikingas ir įtraukiantis detektyvinis žaidimas, vykstantis nuotoliniu būdu. Komandos nariai tirdami bylą komunikuoja tarpusavyje naudodami Zoom arba Teams programėlę, o užduotys ir įkalčiai pateikiami specialios online platformos pagalba.

fotikas 1200x600px - OziLT

ONLINE FOTO IŠŠŪKIS „ CRAZY CHRISTMAS“

„CRAZY CHRISTMAS“ tai formatas, kuriame turėsite įveikti įvairius jums paruoštus iššūkius. Komandos žaidžia nuotoliniu būdu iš namų. Užduotys azartiškos ir reikalaujančios kūrybiškumo.

mirkofonas 1200x600 - OziLT

ONLINE MUZIKINIS ŽAIDIMAS „MUZIKOS PASAULIS“

Įtraukiantis ir azartiškas muzikinis žaidimas pakvies dalyvius prisiminti žinomiausių muzikos kūrinių, geriausių pasaulio filmų bei garso takelių melodijas.

Bomba 1240x450 1 - OziLT

ONLINE ŽAIDIMAS „BOMBOS IŠMINAVIMO MISIJA“

Gauta slapta informacija apie viename iš Vilniaus pastatų rastą galingą bombą. Bombų išminavimo būriui pavyko prisijungti prie kameros, esančios patalpoje ir užtikrinti tiesioginį vaizdą į lagaminą su užtaisu. Turite lygiai 120 minučių ir jūsų rankose yra visos operacijos sėkmė.

Santa 1240x450 1 - OziLT

KALĖDINIS ORIENTACINIS ``PAGAUK SANTĄ``

Nuotaikingo žaidimo metu ieškosite Santos paliktų užuominų visame mieste, spręsite įtraukiančias logines užduotis ir fotografuosite nepamirštamus kadrus.
O šiemet Santa ypač pasikaustęs technologijose – visas nuorodas pateiks tiesiai per platformą jūsų išmaniuosiuose telefonuose.

megenys 1200x600px - OziLT

ONLINE ŽAIDIMAS ``SUSIREMKIM PROTAIS``

Intelektualus online žaidimas pakvies dalyvius rungtis, kuri komanda labiau pasikausčiusi pačiose įvairiausiose temose. Jūsų laukia daug įdomių faktų iš pasaulio istorijos, žymiausių asmenybių gyvenimo, sporto bei muzikos pasaulių.

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIAI

Detektvinis zaidimas e1506935387342 - OziLT

PASLAPTINGOJI BYLA NR. 221B

Detektyvinis žaidimas.
Jūs esate detektyvas ir privalote ištirti nusikaltimą Šerloko Holmso stiliumi. Jums ir visai Jūsų komandai paskirta itin svarbi užduotis – išsiaiškinti vagystės kaltininkus.

Bombos išminavimas e1487746325534 - OziLT

LEMIAMA SEKUNDĖ

Bombos išminavimo žaidimas.
Sodyboje arba Jūsų patalpoje padėta tikrų tikriausia BOMBA! Jūsų užduotis – nukenksminti bombą, kuri sprogs už 120 minučių. Atrodo paprasta? Pažadame, taip tikrai nebus.

muzikinis zaidimas - OziLT

INTERAKTYVUS MUZIKINIS ŽAIDIMAS

Azartiškas muzikos vakaras.

Įtraukiantis ir azartiškas muzikinis žaidimas pakvies visus prisiminti žinomiausių muzikos kūrinių, geriausių pasaulio filmų garso takelių melodijas.

GOLDBERGO - OziLT

GOLDBERGO IŠŠŪKIS

Grandininės reakcijos mašinos konstravimas.

Goldbergo mašina – tai sudėtingas mechaninis įrenginys, sukurtas domino principu, kai vienas procesas paleidžia kitą ir taip iki pat veiksmo pabaigos. Goldbergo mašinos konstravimas – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pagerinti problemų sprendimo, komandinio darbo bei kūrybiškumo įgūdžius!

ORIENTACINES VARZYBOS95103 - OziLT

MISIJA NEĮMANOMA

Orientacinės varžybos mieste.

Jūs – specialieji agentai. Turite vieną didelę misiją, į nugarą alsuoja konkurentai, kraujas kaista nuo azarto, o mintyse vienintelė mintis – nugalėti. Svarbu ne tik greitis, tačiau ir maskuotė.

Foto zaidimai9 e1489821337907 - OziLT

AUKSINIS KADRAS

Foto žaidimas sodyboje.

Gaunate tam tikras užduotis, kurias turite įvykdyti su pagrindiniu komandos ginklu – fotoaparatu. Tai azartiškas ir smagus žaidimas, kurio tikslas – nepamirštamas kadras, kurį reikia pasiekti bet kokiomis priemonėmis.

Renginiai sodyboje34 - OziLT

KODAS „L.O.B.I.A.I“

Orientacinės varžybos sodyboje.

Legenda byloja apie paslėptą Tamplierių ordino ir masonų brolijos lobį, kurio iki šiol niekam nepavyko rasti... Savo rankose laikote įrankius ir užduotis. Jums reikia iššifruoti paslaptį ir surasti lobį.

ozi lenktynes2 - OziLT

100 METRŲ LENKTYNĖS

Lenktynės kartoniniais automobiliais.

Jūs – lenktynių komanda. Turite susikonstruoti kartoninį bolidą, papuošti jį komandos atributika ir stoti prie starto linijos.

Ekstremalus islikimas42 e1489819654487 - OziLT

DINGĘ: IŠBANDYMAS GAMTOJE

Ekstremalus išlikimo žaidimas.

Sudužo laivas ir Jūs atsidūrėte negyvenamoje saloje. Neturite telefono, kompiuterio ar navigacijos. Jūs turite vieną tikslą – išlikti, kol būsite išgelbėtas. Jums teks išmokti kaip suvaldyti stresą, pasistatyti būstą, užsikurti ugnį be mums įprastų priemonių bei išsikviesti pagalbą.

Lenktynes vidinis2 - OziLT

KARIBŲ PIRATAI

Lenktynės kartoniniais laivais.

Kapitonas Džekas Sperou pasiruošęs suburti savo piratų laivo įgulą. Stiprėjantis vėjas, kylančios bangos - visa tai turės atlaikyti jūsų komandos sukonstruotas laivas.

Babelis vidinis - OziLT

BABELIO BOKŠTAS

Komandinės varžybos

Tai unikalus iššūkis, kurio metu komandų jėgos bus išbandomos įvairiose srityse. Pagrindinė žaidimo taisyklė – pastatyti kuo aukštesnį bokštą iš medinių kaladėlių, kurias gauti nebus taip paprasta – teks pasukti galvas arba pajudėti.

olimpines - OziLT

SPORTO ŠVENTĖ

Sportinės varžybos.

Komandos nariai suskirstomi į nedideles grupeles, kurios privalo konkuruoti tarpusavyje. Sporto žaidynės pareikalaus puikiai sustyguotos komandos veiksmų ir puikios dalyvių fizinės formos. Jūsų laukia iššūkiai, kuriuos įveikti be vieningos komandinės veiklos neįmanoma.

KODĖL MES?

idea - OziLT

Skiriame ypatingą dėmesį komandiškumo lavinimui. Mūsų organizuojamų renginių formatai neturi analogo Lietuvoje. Vadovaujamės mintimi, kad renginių organizavimas turi būti pritaikomas bet kokiai situacijai, žmonių grupei ir vietai.

hand shake - OziLT

8 metai patirties,
1230+ suorganizuotų renginių ir
55 000+ besišypsančių dalyvių!

 

puzzle - OziLT

Visų dalyvių įtraukimas bei kiti renginių organizavimo klausimai – mūsų darbas, kurį mylime!

 

DAUGIAU RENGINIŲ FORMATŲ

 • VIP LENKTYNĖS PER LIETUVĄ

  Ar galite per 12 valandų nukeliauti nuo Vilniaus iki Pajūrio..be pinigų? Teks išeiti iš komforto zonos ribų, kad tai įrodytumėte! Kartu su 2-4 kolegų komanda keliausite traukiniais, automobiliais, dviračiais ar net lėktuvais tol, kol pasieksite galutinį tikslą.

 • ORIENTACINĖS VARŽYBOS DVIRAČIAIS

  Ar gerai pažįstate gražiausius Lietuvos miestelius? Šio žaidimo metu, atlikdami įvairias logines užduotis, dviračiais apkeliausite Birštoną, Druskinininkus, Palangą, Anykčius ar kitą miestą. Puikiai tiks mėgstantiems aktyvų poilsį!

 • PROTŲ MŪŠIAI

  Interaktyvus žaidimais Jūsų pasirinktoje vietoje. Jo metu atliksite pačias įvairiausias užduotis, patikrinsite savo ir savo komandos narių proto žvitrumą bei logiką, prisiminsite, ko išmokote per geografijos ir istorijos pamokas.

 • KOMANDOS FORMAVIMO MOKYMAI

   5% teorijos ir 95% praktikos – pagrindinis šių mokymų principas. Įvairių komandinių žaidimų pagalba kolektyvo nariai išbandys savo ir kolegų subegėjimus dirbti išvien. Padėsime surasti ir suprasti kiekvieno komandos nario stipriasias puses bei indėlį siekiant bendro tikslo.

 • PABĖGIMO ŽAIDIMAS

   Jūsų ofisas arba sodyba trumpam tamps spąstais, iš kurių turėsite pabėgti. Nors komandų bus kelios, visas jas vienys bendras tikslas – rasti raktą nuo patalpos. Kas jį surastumėte, teks įveikti įvairias mįsles, logines užduotis bei galvosūkius.

 • BARŲ IŠŠŪKIS

  Norite smagiai praleisti vakarą su kolegomis, bet nesinori tik sėdėti bare? Žinome išeitį! Aplankysite 5 Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos senamiesčio barus, kuriuose Jūsų lauks iššūkiai. Juos įveikus, būsite apdovanoti kokteiliais! Puiki įžanga į vakarėlį centre.

NERADAU NORIMO RENGINIO. KĄ DARYTI?

Galbūt norite išskirtinio teminio renginio, bet renginių organizavimą planuojate patikėti profesionalams? Tokiu atveju susisiekite su mumis – kartu aptarsime Jūsų lūkesčius bei poreikius ir suorganizuosime Jums individualų renginį.

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Jūsų renginys – mūsų rūpestis! Nesvarbu ar Jūsų įmonę sudaro 20 ar 700 žmonių – mes Jūsų paslaugoms! Galime pasirūpinti visu renginio organizavimu nuo A iki Ž – vieta, maitinimu, transportu, įgarsinimu, vedėju, programa, dovanomis, arba tik programa – viskas priklauso nuo Jūsų poreikio. Kiekvieno renginys mums – tai naujas iššūkis, kurį priimame ir stengiamės viršyti Jūsų bei savo lūkesčius. Patikėkite savo įmonės renginio organizavimą profesionalams – tikrai nesigailėsite.

Vieta e1491462678833 - OziLT

RENGINIO VIETOS PAIEŠKA

Renginio vieta - pirmas dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti. Kadangi per 5 metus aplankėme daugybę vietų, pasiūlysime tą, kuri geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Transportas e1491462636475 - OziLT

TRANSPORTAS

Visi žino, kokia smagi kolektyvo kelionė autobusu į įmonės šventę. Pasirūpinsime, kad į renginio vietą nuvyktumėte ir grįžtumėte kartu, patogiai ir laiku.

RENGINIU ORGANIZAVIMAS146 e1491481306653 - OziLT

MAITINIMO PASLAUGOS

Parinksime šventės vaišių tiekėjus pagal Jūsų biudžetą ir poreikius.

Scenraijus rašymas e1487579780191 - OziLT

RENGINIO SCENARIJAUS KŪRIMAS

Norisi, kad įmonės šventė būtų sunkiai pamirštama, tačiau trūksta idėjų? Palikite scenarijaus kūrimą profesionalams. Pasirūpinsime, kad visi turėtų įsimintinos veiklos ir nebūtų netvarkos!

Vedejai e1491462658939 - OziLT

VEDĖJAS

Norite linksmo, iškilmingo ar pašėlusio renginio? Tinkamas vedėjas - vienas iš sėkmingo vakaro kriterijų. Leiskite tuo pasirūpinti už Jus.

Renginių organizavimas - OziLT

ATLIKĖJAI

Pagal įmonės kolektyvo pageidavimus ir renginio temą, pasiūlysime muzikos, šokių, šou atlikėjus ir suderinsime visas detales.

Papildomos paslaugos e1491462572111 - OziLT

PAPILDOMOS PRAMOGOS

Galimybės - neribotos. Renginio metu galime suorganizuoti sportinės, meninės, muzikinės ar kitos veiklos.

Garso aparatura e1491467711171 - OziLT

ĮGARSINIMAS

Tam, kad visi visus girdėtų ir nekokybiškas garsas negadintų nuotaikos, pasirūpinsime visa reikalinga aparatūra.

Atsiliepimai

Mumis pasitiki