PAGAUK SANTĄ

KALĖDINIS ORIENTACINIS

Prasidėjus žiemos švenčių sezonui visur greitėja tempas. Vienas greičiausių tuo laikotarpiu tampa Santa su elniu Rudolfu priešakyje.

Nuotaikingo žaidimo metu ieškosite Santos paliktų užuominų visame mieste, spręsite įtraukiančias logines užduotis ir fotografuosite nepamirštamus kadrus.

O šiemet Santa ypač pasikaustęs technologijose – visas nuorodas pateiks tiesiai per platformą jūsų išmaniuosiuose telefonuose.

Šis Kalėdinis orientacinis žaidimas vyksta ekipažais po 2 dalyvius, maksimaliai laikantis saugumo reikalavimų ir išlaikant saugų atstumą vieniems nuo kitų.

Strateginis planavimas, komandinis darbas ir kūrybiškumo proveržis – tai ir dar daugiau laukia jūsų šiame žaidime. Specialių technologijų pagalba stebėsime jūsų buvimo vietą ir esant reikalui pagelbėsime. Viso žaidimo metu veiks karštoji linija, kuria galėsite paskambinti.

 • Dalyvių skačius: 10 – 500
 • Renginio vieta: Pasirinktas miestas
 • Trukmė: 1-2 val.

Mumis pasitiki

Klientų atsiliepimai

Įvertinkite mūsų renginius ir Jūs!

DAUGIAU RENGINIŲ FORMATŲ

 • ORIENTACINĖS VARŽYBOS DVIRAČIAIS

  Ar gerai pažįstate gražiausius Lietuvos miestelius? Šio žaidimo metu, atlikdami įvairias logines užduotis, dviračiais apkeliausite Birštoną, Druskinininkus, Palangą, Anykčius ar kitą miestą. Puikiai tiks mėgstantiems aktyvų poilsį!

 • VIP LENKTYNĖS PER LIETUVĄ

  Ar galite per 12 valandų nukeliauti nuo Vilniaus iki Pajūrio..be pinigų? Teks išeiti iš komforto zonos ribų, kad tai įrodytumėte! Kartu su 2-4 kolegų komanda keliausite traukiniais, automobiliais, dviračiais ar net lėktuvais tol, kol pasieksite galutinį tikslą.

 • PROTŲ MŪŠIAI

  Interaktyvus žaidimais Jūsų pasirinktoje vietoje. Jo metu atliksite pačias įvairiausias užduotis, patikrinsite savo ir savo komandos narių proto žvitrumą bei logiką, prisiminsite, ko išmokote per geografijos ir istorijos pamokas.

 • KOMANDOS FORMAVIMO MOKYMAI

   5% teorijos ir 95% praktikos – pagrindinis šių mokymų principas. Įvairių komandinių žaidimų pagalba kolektyvo nariai išbandys savo ir kolegų subegėjimus dirbti išvien. Padėsime surasti ir suprasti kiekvieno komandos nario stipriasias puses bei indėlį siekiant bendro tikslo.

 • PABĖGIMO ŽAIDIMAS

   Jūsų ofisas arba sodyba trumpam tamps spąstais, iš kurių turėsite pabėgti. Nors komandų bus kelios, visas jas vienys bendras tikslas – rasti raktą nuo patalpos. Kas jį surastumėte, teks įveikti įvairias mįsles, logines užduotis bei galvosūkius.

 • BARŲ IŠŠŪKIS

  Norite smagiai praleisti vakarą su kolegomis, bet nesinori tik sėdėti bare? Žinome išeitį! Aplankysite 5 Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos senamiesčio barus, kuriuose Jūsų lauks iššūkiai. Juos įveikus, būsite apdovanoti kokteiliais! Puiki įžanga į vakarėlį centre.