Apie mus

Nesvarbu, ar švenčiate įmonės gimtadienį, ar tiesiog norite puikiai praleisti laiką draugų kompanijoje, nuo šiol Jums nereikia mesti visų darbų į šalį ir atiduoti laiką renginio planavimui arba žiovauti iš nuobodulio nepavykusio vakaro metu. Esame profesionalūs renginių organizatoriai, tad galite drąsiai patikėti organizacinius klausimus mums. Mūsų renginiai – tai nuotykių ir azarto kupinos akimirkos.

Esame kūrybingas kolektyvas. Jau šešis metus organizuojame įmonių vakarėlius, šventes. Kuriame individualius scenarijus verslo renginiams, komandos formavimui.

Jei manote, kad Jūsų kolektyvas jau išbandė viską – susisiekite su mumis ir garantuojame, kad liksite nustebinti!

Direktorius Saulius Gintautas

Kodėl verta rinktis mūsų renginius?
Žinome, kad dideliuose kolektyvuose būna plati įvairovė skirtingo amžiaus, išsilavinimo ir pomėgių žmonių. Todėl mūsų kuriami žaidimai darbo kolektyvui ir komandos formavimo renginiai apima tokias veiklas, kurios įtraukia net ir labai skirtingus žmones, o patirtas emocijas dalyviai atsimena net ir po kelerių metų. Ar rinksitės virtualų online renginį, ar aktyvias veiklas kartu – užtikriname, kad visi renginio dalyviai pajus komandinę dvasią ir galės sustiprinti tarpusavio bendravimą.
Profesionalus renginių organizavimas – tai daug patirties ir išradingumo reikalaujanti sritis, todėl verta rinktis OZI komandą. Komandos formavimo žaidimai, kalėdiniai renginiai, žaidimai darbo kolektyvui, orientacinės varžybos ir online renginiai – visa tai jau esame sėkmingai suorganizavę ne vienai įmonei!
SUSTIPRINSITE TARPUSAVIO KOMUNIKACIJĄ
IŠRYŠKINSITE KIEKVIENO DARBUOTOJO 
STIPRYBES
SUTVIRTINSITE KOMANDĄ KARTU SIEKDAMI
BENDRO TIKSLO
ĮDOMIOS UŽDUOTYS ĮTRAUKS NET PASYVIAUSIUS
Kodėl mes?
Esame originalūs
Skiriame ypatingą dėmesį komandiškumo lavinimui. Mūsų organizuojami originalūs žaidimai darbo kolektyvui, orientacinės varžybos ir online renginiai neturi analogo Lietuvoje. Vadovaujamės mintimi, kad renginių organizavimas turi būti pritaikomas bet kokiai situacijai, žmonių grupei ir vietai.
SKAITYTI DAUGIAU
Esame patikimi

8 metai
patirties

1230+
suorganizuotų
sėkmingų renginių ir

55 000+
besišypsančių dalyvių!

SKAITYTI DAUGIAU
Mylim savo darbą
Visų dalyvių įtraukimas bei kiti renginių organizavimo klausimai – mūsų darbas, kurį mylime!
SKAITYTI DAUGIAU
Klientų atsiliepimai
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
crosschevron-leftchevron-right