PROTMŪŠIS

Intelektuali ir linksma viktorina

Žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas greičiau atsakys į vedėjo klausimus. Kiekvienas komandos narys gali būti itin naudingas, nes kuo daugiau protų – tuo daugiau šansų, kad laimėsite!

Protmūšis: populiarumo paslaptis

Tiksliai pasakyti, kas pradėjo šį žaidimą žaisti Lietuvoje pirmieji – sunku. Tikėtina, kad ši tradicija gimė akademinėje aplinkoje, Vilniaus Universitete prieš keletą metų studentams ėmus rengti daugybės žmonių dėmesio sulaukusius protmūšius. Kadangi protmūšis prasidėjo (ar bent jau buvo labiausiai pastebėtas) akademinėje bendruomenėje, akivaizdu, kad tai intelektualus žaidimas. Tačiau kartu – ir labai įtraukiantis, linksmas, vienijantis komandą.

Tad pirmasis protų mūšis Vilniuje vyko, tačiau dabar šis komandinis žaidimas išplitęs visuose Lietuvos regionuose, į jį įtraukiami ir užsienio svečiai, žaidimai vyksta tiek švietimo įstaigose, tiek kavinėse, tiek pramogų vietose, vakarėlių metu. Galbūt jo populiarumo paslaptis – tai nuolatinė dinamika ir lankstumas. Kitaip nei daugybė kitų komandinių žaidimų, protmūšiai visada įdomūs, nes juose nėra monotonijos. Čia nuolat kuriasi naujos užduotys ir klausimai, dėl to įdomios veiklos turi ir organizatoriai, ir dalyviai. Šiek tiek panašus žaidimas „Alias“, kurį galima įsigyti įvairiose parduotuvėse, taip pat verčia mąstyti įvairiomis temomis, tačiau jos dažniausiai jau būna nurodytos kortelėse, kitaip nei žaidžiant protmūšį, kai kone visas užduotis sugalvoja patys žaidimo gerbėjai.

Kiekvienu individualiu atveju protmūšis gali būti pritaikomas specifinei auditorijai. Paprastai pasitelkiama tema, vienijanti susirinkusius žmones, taip kartu dar labiau sustiprindama bendruomeniškumo jausmą. Tarkime, sporto aistruoliams bus rengiami protmūšiai, susiję su sportu, kino mėgėjams – bus daug kultūrinių klausimų, reklamos agentūros gimtadienyje vyks protmūšis, kuriame kiekvienas galės demonstruoti žinias reklamos, žiniasklaidos, marketingo ir pan.  srityse. Taigi, kaskart tai – linksma, įdomu ir individualiai pritaikoma kiekvienai auditorijai.

Ar tikrai būtina viską išmanyti?

Kai protmūšis Vilniuje seniau vykdavo tik universitete, ir žaidimo metu varžydavosi dėstytojai bei gabiausi studentai, galbūt ši veikla ir galėjo pasirodyti tinkama tik labai išprususiems žmonėms. Tačiau dabar jis gali būti pritaikomas skirtingoms auditorijoms, neverčiant nė vieno žmogaus pasijusti neišmanėliu – klausimai parenkami įvairaus sudėtingumo, iš pageidaujamų temų.

Niekada protmūšyje nebandęs dalyvauti žmogus gali galvoti: „o kas, jeigu nežinosiu atsakymų į tuos klausimus? O jeigu mano komanda mane pasmerks?“. Tiesa tokia, jog vykstant šiam žaidimui komandos dvasia visada tampa tokia stipri ir maloni, jog niekas paprastai net nepastebi, kad kažkas kažko nežino – o taip atsitinka nuolat. Protmūšiai suvienija žmones, grupelėse užgimsta įdomios, o kartais juokingos diskusijos, siekiant sugalvoti teisingą atsakymą – įtampą ir adrenaliną didina ir tiksintis laikrodis, primenantis, jog atsakinėjimo laikas tuoj baigsis. Po žaidimo visi prisimena tik teisingus atsakymus, kadangi užduočių pateikiama nemažai, dažniausiai kiekvienas sugeba atsakyti į bent vieną klausimą.

Taigi, protų mūšis Vilniuje užgimęs ne be reikalo tapo toks populiarus – jis tinka visiems ir kelia tik geras emocijas. Susisiekite su mumis, ir Jūsų kolektyvui surengsime tokį protmūšį, kurio tema bus įdomi kiekvienam dalyviui, o žaidimo metu kylanti įtampa ir pasitikėjimas sava komanda sustiprins tarpusavio ryšius, leis atsiskleisti geriausioms žaidėjų savybėms.

 • Dalyvių skaičius: pagal pageidavimą
 • Renginio vieta: pasirinkta salė, restoranas
 • Trukmė: 2-3 val.

ŽAIDIMO EIGA:

 • Pasiskirstoma komandomis

 • Paaiškinamos žaidimo taisyklės

 • Komandos dalyvauja interaktyviame žaidime

 • Suskaičiuojami rezultatai, iškilminga apdovanojimų ceremonija

Mumis pasitiki

Klientų atsiliepimai

Įvertinkite mūsų renginius ir Jūs!

DAUGIAU RENGINIŲ FORMATŲ

 • ORIENTACINĖS VARŽYBOS DVIRAČIAIS

  Ar gerai pažįstate gražiausius Lietuvos miestelius? Šio žaidimo metu, atlikdami įvairias logines užduotis, dviračiais apkeliausite Birštoną, Druskinininkus, Palangą, Anykčius ar kitą miestą. Puikiai tiks mėgstantiems aktyvų poilsį!

 • VIP LENKTYNĖS PER LIETUVĄ

  Ar galite per 12 valandų nukeliauti nuo Vilniaus iki Pajūrio..be pinigų? Teks išeiti iš komforto zonos ribų, kad tai įrodytumėte! Kartu su 2-4 kolegų komanda keliausite traukiniais, automobiliais, dviračiais ar net lėktuvais tol, kol pasieksite galutinį tikslą.

 • PROTŲ MŪŠIAI

  Interaktyvus žaidimais Jūsų pasirinktoje vietoje. Jo metu atliksite pačias įvairiausias užduotis, patikrinsite savo ir savo komandos narių proto žvitrumą bei logiką, prisiminsite, ko išmokote per geografijos ir istorijos pamokas.

 • PABĖGIMO ŽAIDIMAS

   Jūsų ofisas arba sodyba trumpam tamps spąstais, iš kurių turėsite pabėgti. Nors komandų bus kelios, visas jas vienys bendras tikslas – rasti raktą nuo patalpos. Kas jį surastumėte, teks įveikti įvairias mįsles, logines užduotis bei galvosūkius.

 • KOMANDOS FORMAVIMO MOKYMAI

   5% teorijos ir 95% praktikos – pagrindinis šių mokymų principas. Įvairių komandinių žaidimų pagalba kolektyvo nariai išbandys savo ir kolegų subegėjimus dirbti išvien. Padėsime surasti ir suprasti kiekvieno komandos nario stipriasias puses bei indėlį siekiant bendro tikslo.

 • BARŲ IŠŠŪKIS

  Norite smagiai praleisti vakarą su kolegomis, bet nesinori tik sėdėti bare? Žinome išeitį! Aplankysite 5 Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos senamiesčio barus, kuriuose Jūsų lauks iššūkiai. Juos įveikus, būsite apdovanoti kokteiliais! Puiki įžanga į vakarėlį centre.