PROTMŪŠIS

Intelektuali ir linksma viktorina
Žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas greičiau atsakys į vedėjo klausimus. Kiekvienas komandos narys gali būti itin naudingas, nes kuo daugiau protų – tuo daugiau šansų, kad laimėsite!
Protmūšis: populiarumo paslaptis Tiksliai pasakyti, kas pradėjo šį žaidimą žaisti Lietuvoje pirmieji – sunku. Tikėtina, kad ši tradicija gimė akademinėje aplinkoje, Vilniaus Universitete prieš keletą metų studentams ėmus rengti daugybės žmonių dėmesio sulaukusius protmūšius. Kadangi protmūšis prasidėjo (ar bent jau buvo labiausiai pastebėtas) akademinėje bendruomenėje, akivaizdu, kad tai – intelektualus žaidimas. Tačiau kartu – ir labai įtraukiantis, linksmas, vienijantis komandą. Kai įvyko pirmasis protų mūšis Vilniuje, netrukus ši pramoga išplito visuose Lietuvos regionuose. Į jį įtraukiami ir užsienio svečiai, žaidimai vyksta švietimo įstaigose, kavinėse ir pramogų vietose. Kokia jų populiarumo paslaptis? Protmūšiai visada įdomūs, nes juose nėra monotonijos. Kiekvienu individualiu atveju protmūšis gali būti pritaikomas auditorijai. Paprastai pasitelkiama tema, vienijanti susirinkusius žmones. Tarkime, sporto aistruoliams bus rengiami protmūšiai, susiję su sportu, kino mėgėjams – bus daug kultūrinių klausimų, reklamos agentūros gimtadienyje vyks protmūšis, kuriame kiekvienas galės demonstruoti žinias reklamos, žiniasklaidos ir marketingo srityse. Taigi, kaskart tai – linksma, įdomu ir individualiai pritaikoma kiekvienai auditorijai. Ar tikrai būtina viską išmanyti? Kai protmūšis Vilniuje seniau vykdavo tik universitete, ir žaidimo metu varžydavosi dėstytojai bei gabiausi studentai, galbūt ši veikla ir galėjo pasirodyti tinkama tik labai išprususiems žmonėms. Tačiau dabar jis gali būti pritaikomas skirtingoms auditorijoms, neverčiant nė vieno žmogaus pasijusti neišmanėliu – klausimai parenkami įvairaus sudėtingumo, iš pageidaujamų temų. Niekada protmūšyje nebandęs dalyvauti žmogus gali galvoti: „o kas, jeigu nežinosiu atsakymų į tuos klausimus? O jeigu mano komanda mane pasmerks?“. Tiesa tokia, jog vykstant šiam žaidimui komandos dvasia visada tampa tokia stipri ir maloni, jog niekas paprastai net nepastebi, kad kažkas kažko nežino – o taip atsitinka nuolat. Protmūšiai suvienija žmones, grupelėse užgimsta įdomios, o kartais juokingos diskusijos, siekiant sugalvoti teisingą atsakymą – įtampą ir adrenaliną didina ir tiksintis laikrodis, primenantis, jog atsakinėjimo laikas tuoj baigsis. Taigi, protų mūšis Vilniuje užgimęs ne be reikalo tapo toks populiarus – jis tinka visiems ir kelia tik geras emocijas. Susisiekite su mumis, ir Jūsų kolektyvui surengsime tokį protmūšį, kurio tema bus įdomi kiekvienam dalyviui, o žaidimo metu kylanti įtampa ir pasitikėjimas sava komanda sustiprins tarpusavio ryšius, leis atsiskleisti geriausioms žaidėjų savybėms.

DALYVIŲ SKAČIUS:
pagal pageidavimą

RENGINIO VIETA:
pasirinkta salė, restoranas

TRUKMĖ:
2-3 val.

Žaidimo Eiga

Pasiskirstoma komandomis
Paaiškinamos žaidimo taisyklės
Komandos dalyvauja interaktyviame žaidime
Suskaičiuojami rezultatai, iškilminga apdovanojimų ceremonija

Domina? Susisekite su mumis!

Daugiau renginių formatų

BABELIO BOKŠTAS

Tai unikalus iššūkis, kurio metu komandų jėgos bus išbandomos įvairiose srityse.

ROBINZONO KRUZO NUOTYKIAI

Sudužo laivas ir Jūs atsidūrėte negyvenamoje saloje. Neturite telefono, kompiuterio ar navigacijos.

KARIBŲ PIRATAI

Stiprėjantis vėjas, kylančios bangos – ne tik tai turės atlaikyti Jūsų komandos sukonstruotas laivas.

MISIJA NEĮMANOMA

Jūs – specialieji agentai. Turite vieną didelę misiją, į nugarą alsuoja konkurentai, kraujas kaista nuo azarto, o mintyse vienintelė mintis – nugalėti.

GOLDBERGO MAŠINA

Goldbergo mašina – tai sudėtingas mechaninis įrenginys, sukurtas domino principu, kai vienas procesas paleidžia kitą ir taip iki pat veiksmo pabaigos.

KADRŲ MEDŽIOKLĖ

Gaunate tam tikras foto misijas, kurias turite įvykdyti. Žaidimas vyksta visame mieste.

Klientų atsiliepimai:

Mumis pasitiki
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
crosschevron-leftchevron-right