5 gruodžio, 2017

3 idėjos šventiniam vakarėliui darbe

Nenumaldomai ateina šventinis laikotarpis, kuris sukelia ne tik gerų emocijų, bet ir streso, kai reikia suorganizuoti šventinį pasisedėjimą kolegoms. Ar Jūsų pasiūlyta veikla patiks bendradarbiams? Ar šis vakarėlis bus geresnis nei praeitų metų? Ar užteks nedidelio biudžeto įsimintino vakarėlio surengimui? Kad šie ir kiti klausimai nekankintų Jūsų, paruošėme tris šventinio vakaro idėjas, kurios ne tik patiks kolegoms, bet ir yra „draugiškos“ įmonės biudžetui.

1. Šventinis vakaras darbuotojų šeimoms
Šiais laikais, kai darbo valandos yra labai ilgos, darbuotojai pasimato su savo šeima tik vakarais ir savaitgaliais, tad pakviesti jų antras puses ir vaikus praleisti smagią šventinę popietę ir / ar vakarą darbe gali būti sėkmingas pasirinkimas. Sugalvokite veiklas, žaidimus, kurie tiks skirtingoms amžiaus grupėms (vaikams, paaugliams, suaugusiems), pasirūpinkite neformalia erdve, užkandžiais bei gėrimais, taip pat muzika, ir jei yra galimybė, vedėju. Na, ir galų gale, lieka tik sukviesti visus darbuotojus ir jų šeimas bei visiems susipažinti ir smagiai praleisti laiką.

2. Kalėdinis labdaros iššūkis komandoms
Kiekvienam smagu gauti dovanas, bet jų dovanojimas kitam sukelia dar daugiau teigiamų emocijų. Gražiausios metų šventės gali būti puiki proga suburti darbuotojus į kelias komandas ir pasiūlyti jiems sudalyvauti labdaringoje veikloje: padėti gyvūnų prieglaudose, išvirti sriubą nepasiturintiems senjorams, praleisti žaidimų dieną vaikų namuose, galų gale, surinkti lėšas ir paaukoti tiems, kuriems labiausiai jų reikia. Toks gerumo iššūkis kiekvienai darbuotojų komandai ne tik padės sustiprinti tarpusavio ryšius, bet ir parodys įmonės socialinį aktyvumą.

3. Šventinis įmonės susirinkimas
Paskutinį darbo susirinkimą prieš šventinius laisvadienius tikrai galima padaryti mažiau formalų: suorganizuokite, kad prezentacijos būtų Kalėdų tematika, kolegos būtų pasipuošę šventiniais megztiniais ir susineštų saldžių užkandžių. Galų gale, surenkite metines šmaikščias nominacijas už įvairius pasiekimus (pvz. kolega, kuris kiekvieną rytą su visais maloniai pasisveikina – „Didžiausias įmonės pozityvas 2017“) ir paskatinkite visus darbuotojus sugalvoti visiems bendrą palinkėjimą ateinantiems metams.

Pateikėme tris šventines idėjas darbuotojams, kurios padės sutikti naujus darbo metus su teigiamais prisiminimais. O jei visgi norite švenčių planavimą perduoti profesionalams – SUSISIEKIME 🙂

Kitos naujienos

26 lapkričio, 2018
Su mumis nešalta!

Ar tikrai išsirinkote, ką veiksite su komanda per žiemos šventes? 7 karšti pasiūlymai Jums: www.ozi.lt Su Ozi bus nešalta!

PLAČIAU
23 lapkričio, 2018
Kas komanda yra Sauliui?

Įdomu, kas tikram lyderiui yra komanda? OZI vadovui Sauliui – tai žmonių grupė, kuriuos tarpusavyje sieja bendros vertybės, tas pats tikslas ir su kuriais smagu kartu dirbti  

PLAČIAU
16 lapkričio, 2018
Penktadienio bomba :)

BOOOM, penktadienis! Laikas tiksi, tiksi ir Ozi bomba Ateik ir išminuok ➡️ https://ozi.lt/bombos-isminavimas/

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross