10 spalio, 2018

Šventės kitaip Jūsų komandai

Jau už kelių mėnesių prasidės šventinis maratonas, kurį tikrai norėsis paminėti su savo darbuotojais. Tačiau renginių pasiūla didelė: nuo smagių šokių su prašmatnia vakariene iki teminių vakarėlių. O jeigu šiais metais paminėti šventes kitaip? Kaip išsirinkti, kad komanda liktų itin patenkinta? Dalinamės savo įžvalgomis.

Muzikiniai vakarėliai

Galbūt Jūsų kolegos yra labai aktyvūs, mėgsta vakarėlius, lanko šokius, laisvalaikiu groja arba dainuoja? O gal kaip tik atvirkščiai – darbas yra labai įtemptas, jiems trūksta neformalaus atsipalaidavimo? Muzika jungia pasaulį, tad lengvai suvienys ir Jūsų darbuotojus.

Nesvarbu kokio amžiaus, kokiame skyriuje dirba Jūsų komanda – su muzika smagiai praleistas laikas kartu yra garantuotas. Neformali aplinka, visoms amžiaus grupėms pritaikyta muzika, gardūs užkandžiai, užvedantis vedėjas ir vakarėlis jau pavykęs!

Atsižvelgiant į komandos poreikius ir sudėtį galite rinktis: Disco vakarėlis klasikinių hitų gerbėjams arba prabangi žiemos šventė „Winter Wonderland“.

Veiksmo ir detektyviniai vakarėliai

Norite patobulinti savo komandos loginio ir sisteminio mąstymo įgūdžius, įnešti daugiau įkvėpimo bei motyvacijos, bet tuo pat metu tikitės surengti tokį vakarėlį, kurį visi prisimins dar ilgai? Teminiai veiksmo bei detektyviniai renginiai – tai adrenalinas, loginis problemų sprendimas, užduočių pasiskirstymas ir komunikacijos įgūdžiai. O kas svarbiausia, viskas vyks laisva forma, renginio organizatoriai sukurs įsitraukiančią aplinką – ne tik smagu, bet ir naudinga.

OZI rekomenduoja: proto mankštai – detektyvas „Paslaptingoji byla Nr. 221B“. Adrenalino ir veiksmo fanatikams – „Bombos išminavimas“, „Kazino vakaras Las Vegas“ arba Boni ir Klaido įkvėptas žaidimas „Risky Game“.

Tikimės, kad artėjant šventiniam sezonui ši apžvalga padės Jums lengviau išrinkti vakarėlį savo komandai. Ar esate pasiruošę švęsti Kalėdas kitaip?

Kitos renginių naujienos

2 vasario, 2024
Orientacinės varžybos sodyboje

Orientacinės varžybos darbuotojams netilpus sodybose keliasi į didžiuosius miestus Vasara – įmonių vakarėlių ir komandų formavimo metas. Renginių organizavimo įmonės „OZI“ vadovas Saulius Gintautas įsitikinęs, jog niekas taip puikiai neįtraukia visų darbuotojų, kaip orientacinės varžybos. O juos „OZI“ organizuoja ne tik kaimo turizmo sodybose („Kodas „L.O.B.I.A.I“), bet ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tai padeda išspręsti šiuo metu […]

PLAČIAU
2 vasario, 2024
Renginių organizavimas įmonėms

Nuo mėgstamos renginių organizavimo veiklos iki sėkmingo verslo įkūrimo Saulius Gintautas mėgstama veikla užsiimdavęs laisvalaikiais, kartą savo jėgas išbandė ir organizuojant renginį įmonei, siekiant suburti kiekvieną įmonės narį į komandines veiklas ir kitus užsiėmimus. „Puikiai pavykęs renginys tapo paskatinimas įkurti verslą, kadangi mačiau perspektyvą, jog galbūt yra ir daugiau įmonių, kam ši paslauga būtų naudinga“ […]

PLAČIAU
2 vasario, 2024
Komandos formavimas įmonėms

Originalūs komandos formavimo žaidimai formuojantys sėkmingą komandą Daugybę įspūdingų komandos formavimo renginių įgyvendinęs Saulius Gintautas jau 8-neri metai yra įkūręs sėkmingą renginių organizavimo įmonę „OZI“. Kartu su komandos nariais Saulius organizuoja įvarius komandos formavimo renginius ir kitus užsiėmimus tiek kelis šimtus ar net kelis tūkstančius darbuotojų turinčioms įmonėms. Begalinė aistra ir meilė darbui skatina nuolat […]

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross