10 spalio, 2018

Šventės kitaip Jūsų komandai

Jau už kelių mėnesių prasidės šventinis maratonas, kurį tikrai norėsis paminėti su savo darbuotojais. Tačiau renginių pasiūla didelė: nuo smagių šokių su prašmatnia vakariene iki teminių vakarėlių. O jeigu šiais metais paminėti šventes kitaip? Kaip išsirinkti, kad komanda liktų itin patenkinta? Dalinamės savo įžvalgomis.

Muzikiniai vakarėliai

Galbūt Jūsų kolegos yra labai aktyvūs, mėgsta vakarėlius, lanko šokius, laisvalaikiu groja arba dainuoja? O gal kaip tik atvirkščiai – darbas yra labai įtemptas, jiems trūksta neformalaus atsipalaidavimo? Muzika jungia pasaulį, tad lengvai suvienys ir Jūsų darbuotojus.

Nesvarbu kokio amžiaus, kokiame skyriuje dirba Jūsų komanda – su muzika smagiai praleistas laikas kartu yra garantuotas. Neformali aplinka, visoms amžiaus grupėms pritaikyta muzika, gardūs užkandžiai, užvedantis vedėjas ir vakarėlis jau pavykęs!

Atsižvelgiant į komandos poreikius ir sudėtį galite rinktis: Disco vakarėlis klasikinių hitų gerbėjams arba prabangi žiemos šventė „Winter Wonderland“.

Veiksmo ir detektyviniai vakarėliai

Norite patobulinti savo komandos loginio ir sisteminio mąstymo įgūdžius, įnešti daugiau įkvėpimo bei motyvacijos, bet tuo pat metu tikitės surengti tokį vakarėlį, kurį visi prisimins dar ilgai? Teminiai veiksmo bei detektyviniai renginiai – tai adrenalinas, loginis problemų sprendimas, užduočių pasiskirstymas ir komunikacijos įgūdžiai. O kas svarbiausia, viskas vyks laisva forma, renginio organizatoriai sukurs įsitraukiančią aplinką – ne tik smagu, bet ir naudinga.

OZI rekomenduoja: proto mankštai – detektyvas „Paslaptingoji byla Nr. 221B“. Adrenalino ir veiksmo fanatikams – „Bombos išminavimas“, „Kazino vakaras Las Vegas“ arba Boni ir Klaido įkvėptas žaidimas „Risky Game“.

Tikimės, kad artėjant šventiniam sezonui ši apžvalga padės Jums lengviau išrinkti vakarėlį savo komandai. Ar esate pasiruošę švęsti Kalėdas kitaip?

Kitos naujienos

26 lapkričio, 2018
Su mumis nešalta!

Ar tikrai išsirinkote, ką veiksite su komanda per žiemos šventes? 7 karšti pasiūlymai Jums: www.ozi.lt Su Ozi bus nešalta!

PLAČIAU
23 lapkričio, 2018
Kas komanda yra Sauliui?

Įdomu, kas tikram lyderiui yra komanda? OZI vadovui Sauliui – tai žmonių grupė, kuriuos tarpusavyje sieja bendros vertybės, tas pats tikslas ir su kuriais smagu kartu dirbti  

PLAČIAU
16 lapkričio, 2018
Penktadienio bomba :)

BOOOM, penktadienis! Laikas tiksi, tiksi ir Ozi bomba Ateik ir išminuok ➡️ https://ozi.lt/bombos-isminavimas/

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross