14 lapkričio, 2018

Smagūs klausimai, padėsiantys pralaužti ledus naujoje komandoje

Į Jūsų įmonę atėjo daug naujų darbuotojų? O gal jaučiate, kad kolegos tarpusavyje sunkiai bendrauja? Norite įsilieti į naują kolektyvą? Dalinamės smagiais klausimais, kurie ne tik padės geriau pažinti kolegas, bet ir sukurs emocinį ryšį. Pasinaudokite jais, kai išeisite su kolegomis pavakaroti arba tiesiog turėsite ilgesnę kavos pertraukėlę.

Koks buvo jūsų pirmasis darbas?

Atsakymai atskleis daug įdomių istorijų bei sukels juoko bangą. Įsivaizduokite, galbūt jūsų vadovo pirmasis darbas buvo turguje pardavinėti daržoves, o vieno drovaus kolegos – prekiauti laikraščius turguje. O kur dar pirmųjų darbų kurioziški nutikimai...

Koks geriausias patarimas, kurį teko girdėti?

Klausimas, kuris atskleis, kokias vertybes turi jūsų kolegos. Vertingiausias patarimas, kurį teko išgirsti OZI komandai: „Tikėkite tuo, ką darote!“.

Ar teko turėti savo „10 minučių“ šlovės?

Linksmas klausimas, kuris sukels daug prisiminimų ir gerų istorijų. Nustebsite, kad jūsų kolega buvo televizijos projekte, o kitas turėjo savo interviu vietiniame laikraštyje.

Vieta, kurią rekomenduotumėt aplankyti visiems.

Atsakymai gali būti labai skirtingi: vienas papasakos apie jaukią kavinę iš savo kelionės Paryžiuje, o kitas – apie vietinį barą, kur galima smagiai praleisti penktadienio vakarą su draugais. Rekomendacijų nebus per daug!

Ar yra kažkokia veikla, kurios dar niekada nedarėte ir norėtumėte nuveikti ateinančiais metais?

Tai daug geresnis klausimais, nei „Kokie tavo kitų metų tikslai?“ Šis klausimas padės atskleisti kolegų svajones, galbūt net baimes, kurias jie nori įveikti per kitus metus.

Galbūt neseniai aplankėte kažką naujo?

Pasidalinimas nauja, gera patirtimi sukuria stipresnį emocinį ryšį. O dar geriau, kad sužinosite apie naują kavinę, restoraną ar knygų parduotuvę iš žmonių, kurie jau tai išbandė ir rekomenduoja.

Ar yra žmogus, į kurį lygiuojatės?

Šis klausimas padės suprasti, kokios vertybės, patirtys svarbios jūsų kolegoms. Galbūt net sužinosite naujų asmenybių, kuriomis galėsite pasidomėti.

Jei galėtumėte tuoj pat kažką išmokti, kas tai būtų?

Sužinoję atsakymą, suprasite, kur nori augti jūsų kolegos. Pavyzdžiui, galbūt vienas kolega norėtų laisvai kalbėti itališkai, o kitas - išmokti programuoti.

Ar žinote kokią labdaros organizaciją, kuriai turėtų padėti daugiau žmonių?

Tai – puikus klausimas, ypač kai artėja šventinis dalinimosi laikotarpis. Yra buvę atvejų, kad kai kurios įmonės net pradeda aukoti darbuotojų pasidalintoms organizacijoms.

Tikimės, kad šie neįprasti klausimai padės pažinti savo kolegas kitu kampu!

Kitos renginių naujienos

2 vasario, 2024
Orientacinės varžybos sodyboje

Orientacinės varžybos darbuotojams netilpus sodybose keliasi į didžiuosius miestus Vasara – įmonių vakarėlių ir komandų formavimo metas. Renginių organizavimo įmonės „OZI“ vadovas Saulius Gintautas įsitikinęs, jog niekas taip puikiai neįtraukia visų darbuotojų, kaip orientacinės varžybos. O juos „OZI“ organizuoja ne tik kaimo turizmo sodybose („Kodas „L.O.B.I.A.I“), bet ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tai padeda išspręsti šiuo metu […]

PLAČIAU
2 vasario, 2024
Renginių organizavimas įmonėms

Nuo mėgstamos renginių organizavimo veiklos iki sėkmingo verslo įkūrimo Saulius Gintautas mėgstama veikla užsiimdavęs laisvalaikiais, kartą savo jėgas išbandė ir organizuojant renginį įmonei, siekiant suburti kiekvieną įmonės narį į komandines veiklas ir kitus užsiėmimus. „Puikiai pavykęs renginys tapo paskatinimas įkurti verslą, kadangi mačiau perspektyvą, jog galbūt yra ir daugiau įmonių, kam ši paslauga būtų naudinga“ […]

PLAČIAU
2 vasario, 2024
Komandos formavimas įmonėms

Originalūs komandos formavimo žaidimai formuojantys sėkmingą komandą Daugybę įspūdingų komandos formavimo renginių įgyvendinęs Saulius Gintautas jau 8-neri metai yra įkūręs sėkmingą renginių organizavimo įmonę „OZI“. Kartu su komandos nariais Saulius organizuoja įvarius komandos formavimo renginius ir kitus užsiėmimus tiek kelis šimtus ar net kelis tūkstančius darbuotojų turinčioms įmonėms. Begalinė aistra ir meilė darbui skatina nuolat […]

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross