9 rugpjūčio, 2018

3 ženklai, kad Jūsų įmonei reikia komandos formavimo renginio

Pastebėjote, kad jau kurį laiką komandose iškyla daug problemų, kurios trukdo pasiekti reikiamus tikslus, kolegos yra vis mažiau motyvuoti? Kaip indikuoti, kad jūsų darbuotojams reikia komandos formavimo renginio? Dalinamės įžvalgomis iš mūsų klientų patirties.

Darbuotojai nepažįsta vieni kitų

Jei pastebėjote šį požymį, tai gali turėti nemažai blogos įtakos jūsų verslui. Kaip komandos formavimo renginys išspręstų šią problemą? Pavyzdžiui, žmonės, dirbantys pardavimuose nepažįsta kolegų iš finansų skyriaus arba jūsų įmonė sparčiai auga ir priėmė daug naujų darbuotojų. Neformalioje aplinkoje per komandos formavimo žaidimus atsirastų gyvas ir malonus ryšys, darbo aplinkoje bendravimas pasikeistų teigiama linkme.

Darbuotojai nežino įmonės tikslų

Ar esate tikri, jog jūsų darbuotojai žino pagrindinius įmonės siekius? Ne naujiena, jog nemažai darbuotojų nėra tikri, kokius didesnius tikslus bando pasiekti jų įmonė. Iš pažiūros galite pagalvoti, o kaip komandos formavimo renginys tam gali būti naudingas? Paprasta – darbuotojai pamatys platesnį vaizdą, kaip vertinate juos, rūpinatės jaukia atmosfera, investuojate į gerus santykius. Renginyje taip pat gali būti naudojami teminiai žaidimai, atspindintys įmonės vertybes.

Sumažėjusi motyvacija

Įmonėse būna tokių periodų, kai darbuotojams pradeda trūkti motyvacijos, polėkio, darbas tampa monotoniškas ir nuobodus, sumažėja produktyvumas. Tam, kad kasdienybė taptų įdomesnė ir darbuotojai turėtų galimybę dalintis džiugiomis emocijomis, komandos formavimo renginys gali puikiai pasitarnauti. Apie įmonės savaitgalio šventę kolegos kalbės ne vieną savaitę, o praskaidrinta kasdienybė įneš daugiau motyvacijos ir kūrybiškų idėjų.

Jei šiame įraše atpažinote savo darbuotojus – metas susiimti. Investuokite į kokybišką komandos formavimo renginį – tai atsipirks su kaupu. OZI komanda visada pasiruošusi padėti įvairaus masto įmonėms turėti pačią geriausią šventę. Žvilgtelkite į mūsų siūlomus renginių scenarijus, įtiksite net ir išrankiausiems.

Kitos naujienos

26 lapkričio, 2018
Su mumis nešalta!

Ar tikrai išsirinkote, ką veiksite su komanda per žiemos šventes? ???? 7 karšti pasiūlymai Jums: www.ozi.lt ???? Su Ozi bus nešalta!

PLAČIAU
23 lapkričio, 2018
Kas komanda yra Sauliui?

Įdomu, kas tikram lyderiui yra komanda????? OZI vadovui Sauliui – tai žmonių grupė, kuriuos tarpusavyje sieja bendros vertybės, tas pats tikslas ir su kuriais smagu kartu dirbti  

PLAČIAU
16 lapkričio, 2018
Penktadienio bomba :)

BOOOM, penktadienis! ???? Laikas tiksi, tiksi ir Ozi bomba Ateik ir išminuok ➡️ https://ozi.lt/bombos-isminavimas/

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross