10 birželio, 2018

5 patarimai, padėsiantys sukurti tinkamą komandinio darbo kultūrą

Daugeliui teko dirbti nesėkmingose komandose, kuriose buvo galima atpažinti šiuos bruožus: prasta komunikacija, nepasitikėjimas vienu kitu, baimė išsakyti savo idėjas, pamirštas bendro tikslo siekimas. Tačiau darbas einasi visiškai kitaip komandose, kurios yra įsivedę tinkamas taisykles: užduotys tampa įdomios, aplinka – palaikanti, kasdienybė – motyvuojanti. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint sukurti tokią darbinę aplinką? Dalijamės penkiais naudingais patarimais.

Paskirstykite darbus

Komandinis darbas nelygus visų narių darbui kartu. Kad būtų pasiektas bendras tikslas, projektas turi turėti aiškias savo dalis ir už juos atsakingus asmenis, kurie atlieka reikiamas užduotis. Taigi, taisyklingas darbų paskirstymas yra viena kertinių taisyklių sėkmingo komandinio darbo link.

Prašykite pagalbos

Kartais būna dienų, kai viena užduotis gali eitis sunkiau, negimsta naujos idėjos. Komandos nariai neturi bijoti prašyti vieni kitų pagalbos ar patarimo – juk dirbama dėl vieno tikslo. Bendradarbiavimas kebliose situacijose yra neatsiejama komandinio darbo dalis.

 

Dirbkite balsiai

Jau pasiekėte tai, kad jūsų komanda dirba organizuotai ir kiekvienas žino savo užduotis, tad dabar pats metas įveikti prastos komunikacijos problemą. Darbas vienoje didelėje patalpoje padeda lengviau spręsti iškilusias problemas, paprašyti pagalbos. Taip pat naudinga kasdien visiems trumpai pasidalinti savo darbo progresu – taip prie vienos užduoties dirbantys asmenys žinos, ką turi daryti toliau.

Pasidalinkite idėjos prototipu

Kai prašote savo komandos narių pasiūlyti idėjų laisva forma, nesitikėkite iš to daug naudos. Darbuotojai yra užimti savo užduotimis, tad geriau jiems pateikite lakonišką planą / prototipą, kurį pastariesiems bus lengviau „apipavidalinti“ savo idėjomis.

Neužmirškite švęsti kartu

Vertinkite savo darbuotojų pastangas. Paprastas „ačiū“ už pagalbą ar gerai atliktą užduotį tikrai praskaidrina dieną kiekvienam darbuotojui. O kai įgyvendinate didelius planus, būtinai jas atšvęskite visi kartu neformalioje aplinkoje.

Nepamirškite, kad OZI visada gali padėti surengti pačią geriausią šventę jūsų komandai 🙂 Susisiekime!

Kitos naujienos

26 lapkričio, 2018
Su mumis nešalta!

Ar tikrai išsirinkote, ką veiksite su komanda per žiemos šventes? ???? 7 karšti pasiūlymai Jums: www.ozi.lt ???? Su Ozi bus nešalta!

PLAČIAU
23 lapkričio, 2018
Kas komanda yra Sauliui?

Įdomu, kas tikram lyderiui yra komanda????? OZI vadovui Sauliui – tai žmonių grupė, kuriuos tarpusavyje sieja bendros vertybės, tas pats tikslas ir su kuriais smagu kartu dirbti  

PLAČIAU
16 lapkričio, 2018
Penktadienio bomba :)

BOOOM, penktadienis! ???? Laikas tiksi, tiksi ir Ozi bomba Ateik ir išminuok ➡️ https://ozi.lt/bombos-isminavimas/

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross