2 lapkričio, 2017

Kaip komandos formavimas įtakoja darbuotojų motyvaciją?

Geri darbuotojų tarpusavio santykiai įmonėje – vienas iš svarbiausių motyvacijos elementų bet kuriai kompanijai, kuri siekia būti geidžiamu darbdaviu rinkoje ir nori, kad darbuotojų komandos sėkmingai įgyvendintų išsikeltus ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus.

Nesvarbu, ar įmonėje dirba 10 darbuotojų, ar 100, komandos formavimas yra būtinas. Žinoma, veiklos gali skirtis pagal žmonių skaičių ir numatytą biudžetą; tai gali būti pasisėdėjimas bare, savaitgalis sodyboje, teminis žaidimų vakaras ir pan. Taigi, lieka aptarti pagrindinį klausimą, kodėl darbuotojai teigiamai vertina komandos formavimą ir kaip tai gali prisidėti prie sėkmingų ilgalaikių įmonės rezultatų?

Jūs – rūpestingas darbdavys

Kiekvienas darbuotojas nori būti įvertintas, o kai jie mato, kad įmonė skiria papildomą biudžetą iš pažiūros ne darbinei veiklai, tai sukelia geras emocijas. Komandai parodoma, kad įmonė linkusi investuoti ne tik į darbui skirtas priemones, bet ir į „minkštuosius“ išteklius, tai yra, formuoja emocinį pasitenkinimą, susijusį su darbu.

Darbuotojų įsitraukimas

Komandos formavimas puikiai pasitarnauja, kai norima darbuotojams parodyti, kad įmonė juos vertina kaip savus. Tai reiškia, darbuotojas nėra tiesiog darbuotojas, jis yra tos įmonės dalis, jis yra reikalingas. Kokios naudos tai duoda? Darbuotojai tiki savo kompanija ir jos produktu, noriai įsitraukia į įmonės papildomas veiklas bei jaučiasi tvirta kompanijos bendruomenės dalimi.

Komandinis darbas

Turbūt dažniausiai akcentuojama, kad komandos formavimas yra labai naudingas komandinio darbo kūrimui bei stiprinimui. Ir tai yra tikrų tikriausia tiesa – net žaisdami komandinius žaidimus, darbuotojai sukuria komandinius ryšius, kurie vėliau pasitarnauja dirbant. Taip pat vadovai gali pamatyti, kuris darbuotojas turi gerų vadovavimo ir darbų skirstymo įgūdžių bei pastebėti gerus ryšius tarp tam tikrų kolegų grupelių, o tai yra naudinga formuojant komandas darbe.

Smagiai praleistas laikas

Darbe komanda praleidžia beveik visą savo dieną, o kai įmonė kviečia ne dirbti, o smagiai praleisti laiką, darbuotojams tai yra puikus įvertinimas už jų atliktus darbus. Neformaliai leidžiant laiką, susipažįsta visa komanda (tai ypač aktualu didesnėms kompanijoms), kuri dalinasi savo patirtimis bei sukuria bendrą įmonės dvasią. Turbūt maloniausias jausmas darbdaviui – matyti tvirtą ir laimingą savo komandą, kuri, grįžusi po smagių neformalių susitikimų, net darbo metu dalinasi gerais įspūdžiais ir sukuria pozityvią nuotaiką.

Komandos formavimo naudų yra begalę ir jei turite didelį norą suburti savo darbuotojus bendrai veiklai, kreipkitės į profesionalus – mes turime daugybę veiklų, tiks net išrankiausiems.

 

SUSISIEKIME 😉

Kitos naujienos

26 lapkričio, 2018
Su mumis nešalta!

Ar tikrai išsirinkote, ką veiksite su komanda per žiemos šventes? ???? 7 karšti pasiūlymai Jums: www.ozi.lt ???? Su Ozi bus nešalta!

PLAČIAU
23 lapkričio, 2018
Kas komanda yra Sauliui?

Įdomu, kas tikram lyderiui yra komanda????? OZI vadovui Sauliui – tai žmonių grupė, kuriuos tarpusavyje sieja bendros vertybės, tas pats tikslas ir su kuriais smagu kartu dirbti  

PLAČIAU
16 lapkričio, 2018
Penktadienio bomba :)

BOOOM, penktadienis! ???? Laikas tiksi, tiksi ir Ozi bomba Ateik ir išminuok ➡️ https://ozi.lt/bombos-isminavimas/

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross