18 liepos, 2018

Komandos formavimo žaidimai lauke: 3 smagios idėjos

Dabar yra pats geriausias laikas, kai galite išnaudoti kiemą, terasą ar parką nemokamiems ir nesudėtingiems komandos formavimo žaidimams. Pateikiame trijų žaidimų idėjas – neabejojame, kad puikiai praleisite laiką su kolegomis!

„Geocache“ nuotykis

Turbūt daugeliui teko bent girdėti apie „Geocache“ žaidimą, kurio metu dalyviai naudoja GPS koordinates, kad surastų lobius. Tad kodėl nepadarius tokio nuotykio ir savo komandai?

Reikės: bent trijų komandų, kurias sudarytų nuo trijų ir daugiau asmenų. Lobių su žemėlapiais ir kiekvienai komandai po prietaisą, kuris rodys GPS koordinates.

Eiga: suslapstykite lobius po skirtingas lokacijas (reikia daugiau erdvės, tad parkas arba didelis kiemas būtų puikus pasirinkimas). Sužymėkite jų koordinates žemėlapiuose, juos padalinkite komandoms. Komanda, suradusi daugiausiai lobių per paskirtą laiką – laimi. Lobiai gali būti kino bilietai, užkandžiai ir kiti prizai komandai.

Tikslas: šis žaidimas sujungia komandos narius dėl vieno tikslo, pasidalinama rolėmis, mokomasi rasti sprendimą kūrybiškai ir greitai.

Pasiūlymas: mūsų komanda organizuoja profesionalius ir įmonių pamėgtus orientacinius ir lobių ieškojimo žaidimus: Kodas L.O.B.I.A.I ir Misija neįmanoma. Žaiskime kartu!

Krepšinis kitaip

Krepšinis mums įaugęs į kraują, bet tikrai ne visi moka / nori jį žaisti. Štai įdomesnis šio žaidimo variantas – komandoms surinkti kamuolius iš krepšio, nenaudojant rankų. Apsirenkite patogiai, bus daug linksmybių!

Reikės: krepšio (gali būti pintas krepšys), minkštų kamuolių, kreidos arba kuoliukų, kad lauke pažymėtumėte starto ir finišo linijas.

Eiga: perskirkite dalyvius į dvi lygias komandas (komandoje turi būti nuo keturių žmonių). Lauke pažymėkite starto ir finišo linijas. Finišo linijoje turi stovėti krepšiai, pilni kamuolių.

Kiekviena komanda turi pasirinkti savo rankininką – žmogų, kuris vienintelis galės liesti kamuolį rankomis. Rankininkas visada stovi starto linijoje. Žaidimas prasideda, kai visi komandos nariai stovi starto linijoje. Nuskambėjus švilpukui, jie keliauja iki finišo linijos, paima kamuolius nenaudodami rankų ir nuneša rankininkui, kuris laukia starto linijoje. Kai visi kamuoliai sunešti rankininkui, tada jis gali mesti į tuščią krepšį. Niekas be rankininko negali liesti kamuolio rankomis, kitaip bus diskvalifikuoti iš žaidimo. Laimi ta komanda, kurios rankininkas sumeta daugiausiai kamuolių per žaidimo laiką.

Žaidimui skirkite penkias minutes – tai sukurs daugiau chaoso ir tarpusavio komunikaciją taps dar svarbesnė.

Tikslas: komanda yra priversta išrinkti savo vadą – rankininką, aktyviai komunikuoti ir išsisukti iš keblios „berankės“ situacijos.

Piešiniai ant… nugaros

Šis žaidimas yra išskirtinai smagus, jo metu tikrai išgirsite daug kolegų juoko. Geriausia jį žaisti lauke. Jis puikiai tinkamas pradėti arba užbaigti žaidimų dieną.

Reikės: komandų po du žmones (kuo daugiau komandų, tuo geriau). Atspausdintų formų, nuotraukų, baltų marškinėlių, markerių, tinkamų piešti ant tekstilės, pledų, atsisėsti ant žolės.

Eiga: Komandos narys A atsisėda nariui B nugara. Dalyvis A rankoje turi atspausdintą piešinį arba formą, kurią turi apibūdinti nariui B, kad jis kuo tiksliau ją nupieštų ant marškinėlių nugaros. Narys A negali pasakyti, kas tai per objektas – jis turi nupasakoti, kaip jį nupiešti. Duokite komandoms iki penkių minučių atlikti užduotį. Komanda, kurios forma tiksliausia – laimi.

Tikslas: šis žaidimas lavina bendravimo įgūdžius. Žaidimo pabaigoje dalyviai aptaria, kas trukdė jiems pasiekti geresnį rezultatą.

Pateikėme tris smagias žaidimų lauke idėjas. Tačiau jei turite didelę komandą arba norite patikėti komandos formavimo taktiką profesionalams – susisiekime.

Kitos naujienos

26 lapkričio, 2018
Su mumis nešalta!

Ar tikrai išsirinkote, ką veiksite su komanda per žiemos šventes? ???? 7 karšti pasiūlymai Jums: www.ozi.lt ???? Su Ozi bus nešalta!

PLAČIAU
23 lapkričio, 2018
Kas komanda yra Sauliui?

Įdomu, kas tikram lyderiui yra komanda????? OZI vadovui Sauliui – tai žmonių grupė, kuriuos tarpusavyje sieja bendros vertybės, tas pats tikslas ir su kuriais smagu kartu dirbti  

PLAČIAU
16 lapkričio, 2018
Penktadienio bomba :)

BOOOM, penktadienis! ???? Laikas tiksi, tiksi ir Ozi bomba Ateik ir išminuok ➡️ https://ozi.lt/bombos-isminavimas/

PLAČIAU
OZI EVENTS | Visos teisės saugomos, 2021 |
PRIVATUMO POLITIKA
cross